Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej - logo

Sztuka za-projektowana – wystawa prac Kamili Sęk i Juliusza Bachty

Dodane w kategorii: Archiwalna, Muzeum Historii Miasta Przemyśla, Wystawy, Wystawy czasowe
Wystawa otwarta od: 18 sierpnia, 2017 do 30 września, 2017
Card Image

18 sierpnia 2017 roku w Muzeum Historii Miasta Przemyśla o godzinie 17.00 odbył się wernisaż prac studentów kierunku Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Rzeszowskiego: Kamili Sęk oraz Juliusza Bachty pod tytułem Sztuka za-projektowana.

Sztuka za-projektowana to autorska wystawa Kamili Sęk i Juliusza Bachty, prezentująca wybrane prace studenckie z zakresu sztuk projektowych i wizualnych: wzornictwa, projektowania przestrzeni, grafiki projektowej, grafiki warsztatowej oraz ceramiki artystycznej. Wystawa obejmuje prace powstałe w Instytucie Sztuk Projektowych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego, w latach: 2012 – 2017.

Kamila Sęk jest absolwentką Architektury Wnętrz w Instytucie Sztuk Projektowych PWSW w Przemyślu, obecnie studentka na studiach drugiego stopnia Sztuk Wizualnych o specjalności Kształtowanie Przestrzeni i Design na Wydziale Sztuki UR.

Juliusz Bachta jest absolwentem Projektowania Graficznego w Instytucie Sztuk Projektowych PWSW w Przemyślu, podjął studia na Wydziale Sztuki UR na kierunku Sztuki Wizualne – specjalność Grafika Projektowa i Warsztatowa.

Wystawę będzie można oglądać w sierpniu i wrześniu 2017 roku.

Kodowanie i design: Michał Krzemiński na bazie projektu stworzonego przez S'Sense

Skip to content