Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej - logo

Sierpniowe Wakacje w Muzeum Historii Miasta Przemyśla

Dodane w kategorii: Edukacja, Informacje, Muzeum Historii Miasta Przemyśla, Warsztaty muzealne, Wydarzenia
Wydarzenie odbywa się dnia: 2 sierpnia, 2022
Wakacje w Muzeum

Serdecznie zapraszamy na sierpniowe Wakacje w Muzeum. Jak co roku, pracownicy Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej przygotowali ofertę zajęć edukacyjnych na okres wakacji 2022. Warsztaty muzealne prowadzone w oparciu o aktualne wystawy oraz wybrane eksponaty są przygotowywane dla dzieci i młodzieży zainteresowanych odkrywaniem historii, sztuki i kultury naszego kraju. W zależności od tematu zajęć są one prowadzone na ekspozycji lub w sali edukacyjnej. Zajęcia są wzbogacone filmami oraz prezentacjami multimedialnymi.

Opłata za udział w warsztatach muzealnych wynosi 9 zł od osoby.

W Muzeum Historii Miasta Przemyśla

Zajęcia zaczynają się od 2 sierpnia w godzinach od 10.00 do 12.00 (odbywać się będą od wtorku do soboty). Zapraszamy do MUZEUM HISTORII MIASTA PRZEMYŚLA, Rynek 9. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 lat do 12 lat. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy różnorodne tematy, działania artystyczno-plastyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi.  Będzie to czas zabawy poprzez kreatywne działania, które pobudzają wyobraźnię i dają upust emocjom towarzyszącym poznawaniu sztuki. Być może pośród rozmaitych działań ktoś odkryje swój talent.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestników ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Muzeum Historii Miasta Przemyśla – numer tel. 16 679 30 46, adres e-mail: rynek@mnzp.pl, osobiście w Muzeum Historii Miasta Przemyśla, Rynek 9.

Kodowanie i design: Michał Krzemiński na bazie projektu stworzonego przez S'Sense

Skip to content