Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej - logo

Konkurs bożonarodzeniowy na ozdoby choinkowe

Dodane w kategorii: Edukacja, Muzeum Historii Miasta Przemyśla, Wydarzenia, Wydarzenie muzealne
Wydarzenie odbywa się dnia: 12 listopada, 2019
Konkurs plastyczny w Muzeum Historii Miasta Przemyśla

Muzeum Historii Miasta Przemyśla
Oddział Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej
Rynek 9
37-700 Przemyśl

Tel. 16 679 30 46
e-mail: rynek@mnzp.pl

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie bożonarodzeniowym organizowanym przez Muzeum Historii Miasta Przemyśla (Rynek 9, Przemyśl), Oddział Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.

W tym roku celem konkursu jest samodzielne stworzenie przestrzennej ozdoby choinkowej w formie: łańcucha, gwiazdy lub ludzika-pajacyka nawiązujących do tradycji bożonarodzeniowych ziemi podkarpackiej. Technika wykonania prac jest dowolna.

Każdy uczestnik zgłasza tylko jedną pracę. Każda ozdoba powinna być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, klasę, nazwę szkoły, świetlicy lub domu kultury, imię i nazwisko nauczyciela lub opiekuna oraz jego numer telefonu. Każdy z uczestników zobowiązany jest dołączyć do pracy wypełniony formularz Rodo (formularz Rodo do pobrania na stronie internetowej).

Prace uczestników rozpatrywane będą w następujących kategoriach wiekowych:

  • klasy 0, I
  • klasy II, III
  • klasy IV, V, VI
  • klasy VII, VIII.

W każdej kategorii przyznane zostaną nagrody i wyróżniania, zależnie od decyzji jury.

Konkurs realizowany jest w okresie od 12 do 27 listopada bieżącego roku. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą, w terminie do 27 listopada 2019 r., do Muzeum Historii Miasta Przemyśla, Rynek 9, 37-700 Przemyśl.

Wyłonienie laureatów i telefoniczne powiadomienie o wygranej nastąpi w terminie do 5 grudnia 2019 r. Rozdanie nagród zwycięzcą nastąpi na otwarciu wystawy pokonkursowej 6 grudnia 2019 r. o godzinie 12.00 w Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Zapraszamy również do uczestnictwa w organizowanych przez Muzeum Historii Miasta warsztatach związanych z tematem konkursu. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Kodowanie i design: Michał Krzemiński na bazie projektu stworzonego przez S'Sense

Skip to content