-

Konferencja Dziedzictwo Kunstkamery?... Jak powstawały nasze muzea

Szanowni Państwo!

W imieniu organizatorów informuję, że termin składania zgłoszeń na konferencję: „Dziedzictwo Kunstkamery? Jak powstawały nasze muzea” został przedłużony do 20 stycznia 2020 roku. Do końca stycznia 2020 poinformujemy nowych zgłaszających się o zakwalifikowaniu referatu na sesję. Pozostałe warunki uczestnictwa nie uległy zmianie.

W imieniu komitetu organizacyjnego – Marta Trojanowska

biletyUprzejmie informujemy że z dniem 1 lutego 2020 roku zmianie ulegają ceny biletów wstępu do Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.

Ocalałam z RzeziSerdecznie zapraszamy na prezentację filmu pod tytułem „Ocalałam z Rzezi” oraz spotkanie z Józefą Bryg – główną bohaterką filmu i Maciejem Wojciechowskim – reżyserem filmu.

Homo Faber16 stycznia 2020 roku w Muzeum Historii Miasta Przemyśla Rynek 9 odbyło się otwarcie wystawy Pawła Żemełko pod tytułem "Homo Faber. Portret człowieka w cyjanotypii". 

Biblioteka Cyfrowa TPNTowarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu informuje o zrealizowaniu zadania Rozbudowa kolekcji "Wydawnictwa własne TPN" Biblioteki Cyfrowej Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Przemyślu.

-

Ferie zimowe 2020Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach muzealnych organizowanych przez Muzeum Historii Miasta Przemyśla podczas ferii zimowych 2020.