Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej - logo

Festiwal slajdów podróżniczo-historycznych „PRZEMYŚLne PODRÓŻE”

Dodane w kategorii: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Projekty muzealne, Wydarzenia, Wydarzenie muzealne
Wydarzenie odbywa się dnia: 18 listopada, 2023
PRZEMYŚLne PODRÓŻE

W sobotę i niedzielę (18 i 19 listopada) zapraszamy Państwa na podróżnicze święto podczas którego będzie się można zapoznać z miejscami zarówno bliskimi jak i bardzo odległymi. Każdego dnia festiwalu w godzinach od 16.00 do 19.00 wraz z Grzegorzem Baltazarem Kajdrowiczem i jego gośćmi będzie można odbyć niezwykłą podróż od Syberii przez Bieszczady aż do zmiennych krajobrazów Stanów Zjednoczonych.

Całość wydarzenia podsumuje recital Doroty Sowy Kuzieli, wspaniałej skrzypaczki, gitarzystki, wokalistki, poetki i kompozytorki, Kobiety wielu talentów, pełnej miłości do otaczającego świata, łączącej grę na skrzypcach z emocjonalnym i pełnym ekspresji śpiewem oraz spektakl przemyskiego Teatru S.A.N. nawiązujący do podróży przez Afrykę przed II Wojną Swiatową, polskiego fotografa i dziennikarza, uznawanego za pioniera współczesnego reportażu – Kazimierza Nowaka.

Więcej informacji o festiwalu znaleźć można na stronie: https://przemyslnepodroze.pl/ oraz Facebooku projektu https://www.facebook.com/przemyslnepodroze.

Kodowanie i design: Michał Krzemiński na bazie projektu stworzonego przez S'Sense

Skip to content