Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej - logo

3 Edycja Twórczych Warsztatów dla Kobiet w Muzeum Historii Miasta Przemyśla

Dodane w kategorii: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Wydarzenia
Dnia 12 kwietnia, 2024
3 Edycja Twórczych Warsztatów dla Kobiet w Muzeum Historii Miasta Przemyśla

12 kwietnia br. Muzeum Historii Miasta Przemyśla miało zaszczyt zorganizować 3 edycję twórczych warsztatów dla kobiet. Była to niezwykła okazja aby zgłębić tajniki pracy z masą porcelanową i spędzić aktywnie czas w miłym towarzystwie. 

Podczas tych wyjątkowych warsztatów uczestniczki miały możliwość eksperymentowania z różnymi technikami tworzenia z masy porcelanowej. Materiał ten, znany ze swojej delikatności i wszechstronności, stworzył szerokie pole do twórczej kreatywności. Od subtelnych ozdób po praktyczne przedmioty użytkowe – możliwości twórcze były nieograniczone. W atmosferze pełnej entuzjazmu i inspiracji powstało wiele wyjątkowych dzieł, które będą stanowiły piękną ozdobę na lata.

Z radością obserwujemy coraz większe zainteresowanie aktywnością twórczą i uczestnictwem w organizowanych przez nas warsztatach. Z przyjemnością będziemy kontynuować organizację podobnych wydarzeń w przyszłości. Zachęcamy również wszystkich zainteresowanych do śledzenia fanpage’a Muzeum Historii Miasta Przemyśla, aby nie przegapić żadnej okazji do uczestnictwa w naszych przyszłych wydarzeniach.

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie!

Kodowanie i design: Michał Krzemiński na bazie projektu stworzonego przez S'Sense

Skip to content