Galeria fotografii

Noc Muzeów 2017Noc Muzeów 2017 po raz kolejny zgromadziła w Muzeum wielu zwiedzających. A co można było zobaczyć przedstawiamy w naszej fotorelacji z wydarzenia.

Spotkanie ministra Rozwoju Regionalnego Mateusza Morawieckiego z samorządowcamiSpotkanie ministra Rozwoju Regionalnego Mateusza Morawieckiego z samorządowcami w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej oraz podpisanie umowy na dofinansowanie projektu „Rozbudowa i integracja systemu komunikacji publicznej na terenie MOF Przemyśl” przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla i Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomę.

Operacja Wisła na Podkarpaciu 1947 - 2017Fotografie z konferencji naukowej pod tytułem "Operacja Wisła na Podkarpaciu 1947-2017" zorganizowanej w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej 7 kwietnia 2017 roku.

 

Międzynarodowy panel dyskusyjny w ramach cyklu „Europa Karpat”Międzynarodowy panel dyskusyjny w ramach cyklu „Europa Karpat” w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej, połączony z uroczystym wernisażem wystawy poświęconej historii narciarstwa w Karpatach. Uczestnikiem spotkania i gościem honorowym otwarcia wystawy była premier Rzeczpospolitej Polskiej pani Beata Szydło.

Od Wyszehradu do WyszehraduFotorelacja z otwarcia wystawy „Od Wyszehradu do Wyszehradu", którą 15 października otworzyli marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Marek Kuchciński, marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz dyrektor Muzeum Jan Jarosz.