Konkurs fotograficzny plener w muzeumMuzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem "Plener w muzeum"

Dyplomy 2018Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu oraz Wydział Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego i Instytut Sztuk Projektowych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu zapraszają 24 marca 2018 roku na otwarcie wystawy DYPLOMY 2017. Wernisaż o godz. 12:00. 

Zbigniew KuchcińskiW dniu 17 marca mija 24 rocznica śmierci Zbigniewa Kuchcińskiego - Prezesa Towarzystwa Miłośników Lwowa w Przemyślu.

Artur Malawski16 marca 2017 roku w Muzeum Historii Miasta Przemyśla odbyło się pierwsze wydarzenie z cyklu Spotkania w Salonie pod tytułem Artur Malawski - 60 lat po śmierci artysty.

Kamienie wołać będąW związku z przypadającą w 2018 roku 75 rocznicą apogeum ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej zapraszamy na prezentację Tomasza Kuby Kozłowskiego z Domu Spotkań z Historią w Warszawie.

Jerzy Jura Zajchowski - Portret SytuacyjnyMała galeria Fotografii, Rynek 9 zaprasza na otwarcie wystawy prac Jerzego "Jury" Zajchowskiego pod tytułem Portret Sytuacyjny. Wernisaż odbędzie się 2 marca 2018 o godzinie 18.00 w Muzeum Historii Miasta Przemyśla.