-

Życzenia świąteczne

Z okazji nadchodzącego czasu Zmartwychwstania Pańskiego, spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności życzą Dyrekcja i Pracownicy Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej

-

Muzeum Narodowe Ziemi PrzemyskiejInformujemy, że w najbliższy piątek (19 kwietnia 2019 roku) Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej i jego oddziały otwarte będą dla zwiedzających do godziny 12.00. W okresie Świąt Wielkanocnych od 20 - 22 kwietnia, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej. Muzeum Historii Miasta Przemyśla oraz Muzeum Dzwonów i Fajek będą zamknięte.

-

Sympozjum międzynarodowe „Drewniane cerkwie obszaru Karpat i wschodniego pogranicza”.Dyrekcja Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej pragnie poinformować, że w dniach 23-25 października br. organizuje w Przemyślu sympozjum międzynarodowe pod tytułem „Drewniane cerkwie obszaru Karpat i wschodniego pogranicza”.

Wyprawa rowerowa 2019Z przykrością informujemy, że planowana na najbliższą niedzielę wyprawa rowerowa nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora.

Julia Olech-Nowak "En la Calle" - fragment obrazu5 kwietnia w gmachu głównym Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej, pl. Berka Joselewicza 1 odbył się wernisaż wystawy malarstwa Julii Olech-Nowak, Laureatki Nagrody Artystycznej im. Mariana Strońskiego 2017 „…prywatne uniwersalia…”.

Hogenberg5 kwietnia o godzinie 12.00 w Muzeum Historii Miasta Przemyśla Rynek 9 odbył się wernisaż wystawy pod tytułem "Przemyśl i miasta Rzeczypospolitej w grafikach Abrahama Hogenberga".